1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со touchpad asus X541UV-XX805

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од Smoking4e, 26 Јануари 2018.

 1. Smoking4e

  Smoking4e
  Gaining Experience

  371
  51
  19 ноември 2008
  vaka decki imam problem so touchpad na laptopot asus X541UV-XX805 ne saka da raboti drajverite se instalirani inace ima windows 8 Enterprise N 64 bit. ne znam do sto e problemot

  Screenshot
   
 2. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,100
  11,037
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Во BIOS (UEFI) работи ли тачпадот?
   
 3. Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  854
  625
  5 Јули 2011
 4. Smoking4e

  Smoking4e
  Gaining Experience

  371
  51
  19 ноември 2008
  завршено решен проблем нов windows 10 Enterprise 64bit и работи touchpad. Го носев и на сервис не можеа да ми го направат.
   
Слични теми
 1. Smoking4e
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  957
 2. AndrejGagale
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,333
 3. the.w
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  686
 4. Avid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  549
 5. PC_GAMER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  784
Вчитување...

Сподели

Вчитување...