• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

problem so toshiba satellite

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Toshiba Satellite s2800-100 modelot ne mozam da vlezam vo bios. Ima mrezna karta no ne postoi nikkakov zapis za nea vo device manager, a i na internet ne mozam bas da najadm mnogu za nego. Probav da go fleshuvam ``biosot`` i pak isto, se somnevav vo f12 deka ne funkcionira ama vo red e. dali ima nekoj iskustvo so toshiba?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
864,034
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно