1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со стартување на GTA IV

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од npoptomov, 15 Јуни 2012.

 1. npoptomov

  npoptomov
  Intern

  206
  9
  8 ноември 2009
  Машко
  Student
  Здраво,
  пред некој ден ја симнав од интернет GTA IV Razor1911, ја инсталирав преку Daemon Tools го ставив кракот што се наоѓаше во првото CD и еве што се случува при кликање на иконката:


  Иначе при инсталацијата инсталирав се што беше потребно како на пр. Social Club итн. итн.
  Ако некој има решение ве молам да го напише...

  Поздрав и се најдобро
   

Сподели

Вчитување...