1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со софтвер за playstation 3

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од daceee90, 6 Декември 2014.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Ми се расипа хард диск ѕа плеј стејшн ставив нов го вклучив и ми напиша да стиснам Селект и Плеј заедно. Притиснав и едино што се пијави Checking.. Please wait... и тука стои. што може да е проблемот-

  фала..
   
 2. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Проблем решен.. ако има некој исти проблем нека извади батерија за БИОС 10 мин. која се наоѓа под DVD и проблем решен :)
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...