• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со слика на профил

  • Ја почнал/а темата
  • #1
18 август 2008
125
21
Dobar den ja sum nov ovdeka na forumot i mlad sum bajagi denes mi e 14 rodenden(sakam da bidam programer)-nemav sto da kazam.I sega da premineme na problemot.Zosto koga ke dadam odgovor na nekoja tema ne se pojavuva mojata slika na profilot a prethodno otidov vo Korisnicki SP-Izmeni ja slikata na profilot-browse-ja najdov-upload i se e ok tuka.Ama koga ke dadam odgovor ne se pojavuva:lut2: Ako me razbravte sto e problemot odgovorete pls

PoZz
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Прати ми приватна порака како сакаш да ти биде новиот попристоен псевдоним. Со сегашниов нема да можеш да членуваш тука.

Напиши ми го новиот тука или преку приватна порака и ќе го сменам.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9
18 август 2008
125
21
Fala fala :D samo sega vekje ne sum orthodox_killer sega sum the_unpredictable i kade da go najdam serijalot the killing btw
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно