Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со Skrill: Card problem detected

darko202

Intern
21 декември 2021
5
1
luge moze li nekoj da mi pomogne pls,povlekuvav pari preku skrill na mastercard debit sega mi pisuva koga povlekuvam Card problem dettected ,kartickata si rabotese super napraviv nekolku povlekuvanje na pari od skrill sega toj problem od nigde se pojavi pls ako moze nekoj da mi pomogne.
 

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
6.805
4.959
Ваљда треба со Скрил да збориш. Џабе помош од тука
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.395
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно