• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со саатот во Mozilla и IE

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
Зчачи саат е 02.00

Mozilla
На еден chat на кој бев до сега имаше саат од страна кога сте ги пратиле пораките и ми даваше дека 1 саат порано сум ги праќал (значи место во 02.00 пишуваше во 01.00). Ај викам до chat-от е (btw кај другите корисници беше ок). Одам на hi5.com и таму исто... ми дава дека еден саат порано ми оставиле коментари.. хммммм

Interenet Explorer
На истиот chat место 02.00 ми дава исто како на Mozilla (еден саат порано). На hi5.com коментарите место да пишува дека се оставени во 02.00 пишува дека се оставени во 17.00 претходниот ден. :zbunet3::zbunet3::zbunet3:

Знае некој НЗС да ми каже или тешко хехе
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,066
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно