1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со програма

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од stavrov69, 23 Април 2019.

 1. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  393
  199
  26 ноември 2008
  Машко
  Здраво, имам проблем со програма за сметководство по менување на процесор, бара повторна регистрација. Дали има можност да се заобиколи ова или мора одново да се регистрира.
   
 2. null_ptr

  null_ptr
  Gaining Experience

  507
  407
  20 ноември 2013
  Машко
  Лиценцата е врзаната за CPU ID-то, барај да ти издадат нова.
   
 3. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  393
  199
  26 ноември 2008
  Машко
  Па малку процедура е тоа и ќе треба да се чека доста време, мислев да не има друг начин да се заобиколи.

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 4. dashbog

  dashbog
  Gaining Experience

  137
  65
  24 Јуни 2008
  Машко
  Има. Врати го старото СРU
   
 5. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  393
  199
  26 ноември 2008
  Машко
  Па да тоа и го направив.

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...