Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со приказ на слика

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
192
80
Здраво дечки, зошто одвреме навреме ми се појавува вакво нешто на лаптопот, најчесто се случува на Browser, Word документи ама се случувало и на др програми.
Решение сега за сега е рестарт:).

Screenshot_22.png
 

Атачменти

  • Screenshot_22.png
    Screenshot_22.png
    37,1 KB · Прегледи: 34

Daniel86

Epic
28 мај 2013
3.753
10.208
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
2X 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Beast CL16 RGB
Video card
Intel UHD730 & Asus RX5700XT OC 6GB
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit
Реинсталирај драјвери за графичка.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.257
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно