1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем Проблем со постирање во моја тема

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од eX3v1l, 23 Јануари 2015.

 1. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
  Отворив нова тема и имам проблем да пишувам во неа? Кога и да пишам нешто не излeгува?
   
  Последна промена: 23 Јануари 2015
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,830
  26,032
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 3. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
  Да
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,830
  26,032
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Негледам зашто. Ти вади некој ерор или што?
   
 5. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
  Кликнам Испрати мислење, 2-3 секунди е сиво копчето и пак се врати црно. Нема нов пост.
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,830
  26,032
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Некоја системска грешка, пробај пак. Исчисти колачи
   
 7. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
  Од FireFox сака, од Chrome несака. Веројатно е нешто со Chrome.
   
 8. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,603
  3,536
  11 Декември 2008
  Машко
 9. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,127
  693
  2 Мај 2011
 10. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  Избриши детално хром па инсталирај го.
   
 11. Nikola Sone

  Nikola Sone
  Practice makes perfect

  1,235
  1,347
  31 Јануари 2014
  Машко
  исто е и кај мене, незнам зашто а за други теми? ок е
   

Сподели

Вчитување...