• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со NetLimiter 2 Monitor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

maciMartin

Intern
14 мај 2008
1
0
Zdravo. Sakam da ogranicam so komsijata da delime podednakvo internetot i go simnav NetLimiter 2 Monitor. Samo nemozam da se snajdam vo softverot. Neznam kako da mu go ogranicam soobrakajot. Ke ve molam ako nekoj go koristi programov neka dade kratko objasnuvanje kako da podesam poso nemozam da se snajdam vo nego. Kaj se ogranicuva soobrakajot...
Blagodaram odnapred. Poz
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,679
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно