1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со непостоечки број кој ѕвони упорно

Дискусија во форумот 'Компјутерска безбедност' започната од steelseries, 14 Јануари 2020.

 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  829
  528
  20 Декември 2015
  Машко
  Пријател од Словенија, пред 1 недела ми направи резервација за посета во Македонија.
  Ми ги наброја сите имиња на луѓе што ќе дојдат, и ми се пожали дека од истиот ден овој број :
  0038973248889 им ѕвонел на сите наведени имиња. Незнам која конциденција е, али бројов е со префикс од Albafone? Него не му е толку гајле колку што мене ме фати шубе што се дешава.
   
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,062
  564
  12 Април 2017
  Машко
  Си ги гледал Hostel филмовите?
   
 3. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  820
  876
  9 Декември 2015
  Машко
  Settings, Block, ај чао.
   
 4. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  311
  281
  10 Јуни 2011
  Машко
  Случајно да не ти прави редирект на непостоечки број? :annoyed:
  кога пробуваш да зазвониш, не го ставај на уво тел него гледај во екранот, повекето телефони ке испишат ако е редиректиран...
   
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,184
 2. Тони
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  31,038
 3. CyberSpic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  749
 4. CrAzY_MaN
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  17,115
 5. pilch@rd
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,935
Вчитување...

Сподели

Вчитување...