1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

проблем со најава на гугл мејл

Дискусија во форумот 'Останато' започната од kloki, 27 Септември 2019.

 1. kloki

  kloki
  Intern

  93
  14
  24 Јули 2015
  здраво,дечки незнам дали сте приметиле при најава на гугл мејл ви побарува да внесете тел,број.дали некој знае како ова да се одбегне или е ова ново нешто од самиот гугл? порано одеше само со лозинка.
   
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  473
  386
  9 Јули 2018
  Машко
  и мене ми се случи истото ново воведено им е, види да се најавиш ако го напишиш целиот телефонски број јас така си влегов во мејлот без код
   
 3. kloki

  kloki
  Intern

  93
  14
  24 Јули 2015
   
 4. krema

  krema
  Professor

  10,822
  10,370
  24 Јуни 2009
  Машко

Сподели

Вчитување...