• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со МСН месенџер?

cinderella

Intern
5 јануари 2008
30
0
E vaka pred nekolku dena go formatirav pc, i msn-ot rabotese dobro i vecera pocnav da imam problemi , samo sto vlezam vo msn , vednas mi se pojavuva "send error report" i dali jas izberam send ili don't send toj se zatvara....i plus veke 4 pati installiram odnovo...

Pa ako nekoj znae do sto e problemot da mi kaze..
Vi blagodaram..
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.276
339
и мене кога го форматирав исто мене вака ми даваше донт сенд еррор и после се гасеше. и после некое време самото ми престана. можеби е нешто до софтверот. кај мене после неколку дена престана, а кај тебе незнам дали ќе престане:) (којзна, можеби и на тебе ќе ти се реши проблемот)
 

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Убаво би било да пробаш да го симнеш по можност да го најдеш на друго место. И пак да го инсталираш, веројатно е багувана верзија, може додека го пишувам ова веќе поставиле нова подобра.
 

cinderella

Intern
5 јануари 2008
30
0
Ama jas downloadiram vo poveke mesta i toa poveke pati i opet ist problem, ne znam sto bi moze da bide.....
 

cinderella

Intern
5 јануари 2008
30
0
ma sve e isto jas sum imala 8.5 pa opet toa skinav pa potoa 7.5 pa 8.0 sve imam probano...

Ama pak koga vleguvam mi se pojavuva send error report , koga sum apear oflline mozam da zboruvam so eden kontakt ama mnogu malce bidejki povtorno toa se pojavuva...
 

Eva Molotow

Intern
14 април 2008
106
30
Даунлоадирај нешто друго.
Trillian, Pidgin или некои слични глупости.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
A....da...... ako imas poveke akaunti na PC-to proveri dali imas ovlastuvanje za koristenje na MSN
 

Fatihh

Gaining Experience
14 април 2007
372
50
Скопје
saaf.mk
Fatihh's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 - 6700
Motherboard
ASUS TUF
Storage
2TB Western Blue + 480GB SSD A-DATA
PSU
SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
RAM
4x 8GB DDR4
Video card
STRIX GTX 1050Ti 4GB
Case
Case Cooler Master K380
Mouse
Mouse Genesis kypton 500
Keyboard
A4 TEC B318
Monitor
Samsung 27" 4K
OS
win10
Не е до повекепати инсталацијата туку еднашка кога инсталираш тоа останува а па Пач ако инсталираш уште полошо . т.е треба пак формат или да најдеш начин сите ДЛЛ фајлови од МСН и другите фајлови во врска со МСН што се да ги отстраниш... јас овој проблем го средиФ со ФОРМАТ :ua:
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
1. Дали имаш направено Update на Windows-от? препорака -
Windows XP SP3 е веќе е тука за оние кои користат Windows Update а исто така еве и директен линк за симнување на SP3 (32 bit).

Download: Stand-alone installer for Windows XP SP3 English, 32 Bit (316 MB)
Link: Service Pack 3 for Windows XP via Windows Update (Size varies)

Извор: Neowin.net

2. Официјална страна за msn download е http://get.live.com

3. И да не заборавам, ако ти треба моментално мсн а немаш инсталирано, http://meebo.com ќе ти се најде ( мсн на веб без download )
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.297
Мислења
892.123
Членови
31.475
Огласи
17
Најнов член
DAVID BOMBATA
На врв Дно