• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so MSN 8.0 i nagore

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

budaletin

Intern
25 јуни 2007
15
0
imam problem so Windows msn 8.0 i najnovi verzii, mi paga(Not Responding). dali nekoj znae do sto moze da bide taa greska.
 

zoki-41

Intern
22 април 2007
26
0
ne e do reinstaliranje i jas go postaviv toa prasanje no vo druga tema na forumov eve ja:a be luge sto ke se pravi so noviot messenger gi nema kamerite ne mozeme da se gledame so sogovornicite postarite verzii si rabotea super (do 8.0) ovaa novata ne ni gi podrzuva kamerite a ne ne ostava veke da rabotime so postarata verzija mora da se apdejtira vo 8.1 a ne cini sto da se pravi znae li nekoj da pomogne.jas mislam deka ovoj problem ke se pojavi kaj site sto go koristat ovoj program za komunikacija a na nego sum naviknat.pomagajte
pozdrav zoran
 

DeathWish

Intern
14 септември 2007
58
0
Епа и јас го имам истиот проблем такада се надеваме дека следната верзија ќе биде подобра.
поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,113
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно