1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со МР3 плеер

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од GWard, 12 Август 2012.

 1. GWard

  GWard
  Intern

  1
  0
  12 Август 2012
  Здраво IT форумџии.

  Сакам да ве замолам за помош со мојот проблем настанат при Windows формат (не со firmware update) на МР3 плеерот, кој го користам веќе 5 години.

  Имено, после форматот лаптопот повеќе не го препознава плеерот. Пробав и на другиот лаптоп и сликата е иста - се отвара со аутоплеј и за кратко исчезнува.

  Дали некој може да ми каже што може да се направи во овој случај?
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,600
  5,165
  20 Април 2007
  Машко
  Уклучи го на лаптоп со Линукс...Можеби плеерот ти е заразен со некој вирус...
   

Сподели

Вчитување...