Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со монитор

PanceB

Intern
31 октомври 2018
9
4
Здраво на сите, се извинувам ако не е за овде темата.
Вчера купив монитор Dell S2722DC, но додека се користи нема ништо, а кога преминува во Standby mode се слуша некое зуење одпозади.
Дали тоа е океј и доколку не е нормално дали нов монотор кој е помалце од 24 саати во мене е во ред да се пушти на сервис или имам право да барам нов.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.498
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно