• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со Microsoft Autoroute Europe 2007

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
Незнам зошто но кога ќе зададам дестинација на програмава оди преку Софија. Било која пр: ставам Скопје - Охрид , ми го дава Скопје - Софија - Па влага у грчка - па Скопје

Еве вака:Ако знае некој како да го решам ова или ако имал слично искуство нека пише.

Поздрав
 

efto

Gaining Experience
19 април 2007
322
277
Патната мрежа на Македонија не е опфатена со оваа програма, па затоа ти се случуваат вакви работи. Како алтернатива можеш да се обидеш со Euroroute 2007.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
Патната мрежа на Македонија не е опфатена со оваа програма, па затоа ти се случуваат вакви работи. Како алтернатива можеш да се обидеш со Euroroute 2007.

Види....не сум знаел...........Благодарам во секој случај.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,113
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно