1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со медиа

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од psyside, 25 Февруари 2020.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,391
  27,091
  4 Септември 2008
  Кога ќе стиснам на медиа, прво дава премалце хостови кои се поддржани.

  Второ прозорот при внесување на видеото е премал, и не може да се зголеми видеото, па така доаѓа прилично useless.

  Пример -
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,556
  25,679
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Кои хостови ти фалат.
   
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,391
  27,091
  4 Септември 2008
  Ај за хостови нема везе се снајдов - него што со тоа што се минимизираат и фотки и медиа на шеринг, еве горе примерот види колкаво е видеото и нема фул скрин опција (со зумот видеото)
   

Сподели

Вчитување...