• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со матична плоча

  • Ја почнал/а темата
  • #1

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
Матична плоча intel fw82801AA untitled.JPG интересно е што не е како што е на сликата опишано за вклучување има само една линија на која треба да се вклучи power sw, reset, hdd led, power led па некој да помогне кое каде да го вклучам

поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,519
Мислења
822,458
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно