• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

problem so Live messenger

  • Ја почнал/а темата
  • #1

SIMONA_STIP

Intern
2 јануари 2008
22
0
ne znam zosto ama cel den nemozam da se uklucam na msn ne znam sto i e problemot ke ve zamolam za pomos :zbunet2:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
хмммз.. Малце подетално за проблемот...?
Веројатно ти се појавува некој ерор.. Кој е еророт.. ?

Што поконкретно поставено прашање, тоа поконретен одговор ќе добиеш.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

SIMONA_STIP

Intern
2 јануари 2008
22
0
mi se pojavuva error podetalno
Error code :80048820
Extended error: code80048412
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Провери го часовникот на компјутерот и за секој случај оди во старт менито, па run. Тука напиши control timedate.cpl и ќе ти излезе менито за дата и час и ќе провериш дали се точни. Ова е едно од можните решенија за твојот проблем.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

SIMONA_STIP

Intern
2 јануари 2008
22
0
thanks go resiv problemot jas sum go smenila mesecot kaj mene e avgust lol :LOL::LOL:
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Поради безбедносниот сертификат што го добиваш при самото логирање на мсн датата треба да биде точна.

Whatever, битно се реши проблемот. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,062
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно