• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so Language Bar-ot!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Podolgo vreme mi go nema language bar-ot na windows-ot XP.
Koga ke kliknam desen klik na Task Bar-ot i odam:Toolbars>Language Bar i koga ke go selektiram Language Bar-ot ne mi se pojavuvaat jazicite.:lut2:
Ve molam za pomos!
Fala Odnapred!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ова самото казува.Фала ви на сите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,518
Мислења
822,430
Членови
28,050
Најнов член
mindifislytherin
На врв Дно