1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со компјутер читај во Пост.

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од steelseries, 11 Февруари 2019.

 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  847
  530
  20 Декември 2015
  Машко
  Здраво дечки,

  Имам проблем со компјутерот и во никој случај неможи да се дијагностицира кој дел забушава.
  Ми треба некој што има АМ4 платформа да може да дојде на моја Локација во Скопје со негов компјутер и алати за расклопување. Барам да е добар во неговата работа со склопувања на компјутери и ништо да не се прави на брзина, се додека не се најде кој дел е проблематичен.  Цена по договор Инбокс.
   
  Последна промена: 11 Февруари 2019
 2. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  197
  164
  8 oктомври 2016
  Лош обид за трол или?

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
 3. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,903
  3,340
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Претпоставувам дека не е. Имашр членов порано проблеми некои други со компјутерот па претпоставувам дека има сега некои други
   
 4. gamon

  gamon
  On your way to fame

  506
  507
  15 Септември 2014
  bekrija
  познавам добар мајстор, ќе те контактира, само вика проблем ќе биде ако треба да биде кај тебе повеќе од 3-4 дена зошто имал закажано и други работи. Ќе ти пише порака да се договорите за храна,смештај и цена за работа.
   
 5. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  847
  530
  20 Декември 2015
  Машко
  Средивме работа, btw дан требиТ соба работава :D
   
  На gamon му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...