1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со К2 2.6.6 на Јоомла 2.5.9

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од daceee90, 29 Мај 2013.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Проблем е со објавување на Фејс. Било што да објавам во опис ми излегува

  или еве слика како изгледа
  [​IMG]
   

Сподели

Вчитување...