• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со Joystick

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Еве го проблемот дечки си ја симнав Ace Combat 2, играта за Sony Playstation 1, финтата е што џоистиците никако не можам да ги користам за таа игра. Користам EPSXE емулатор за сони. Дали знае некој што е работата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,566
Мислења
823,495
Членови
28,073
Најнов член
Death Markk
На врв Дно