• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PROBLEM so java igri za motorola w3i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

deni_sk

Intern
12 април 2007
11
0
dali nekoj moze da mi kaze zasto na motorolava ne gi prifaka jawa igrite sto gi imam!dali mu trebaat nekoi posebni igri. p.s. igrive sto gi imam(isprobano) pasuvaat na nokia,samsung,sonyericsson,siemens!
znaci igrive se instaliraat na motorolata i pri startuvanje dava error!
znaci(f1...f1..f1..f1)HELP
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,381
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно