1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со Ит.мк форум апликација

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од BorisSapphire, 14 Септември 2019.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  Веќе по долг период не добивам никакво известување од самата апликација. Дали некој друг го има истиот проблем? Screenshot_20190914-181700_Settings.jpeg Screenshot_20190914-181645.jpeg

  Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,516
  25,585
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ни мене, до апликацијата е.
   
  На BorisSapphire му/ѝ се допаѓа ова.
 3. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,763
  3,214
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Кај мене праеше проблеми, исчистив кеш, дата, ја деинсталирав, наново инсталирав и проработеа.
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,516
  25,585
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  јас и телефон сменив не проработе....
   
 5. Mao

  Mao
  On your way to fame

  976
  509
  5 Јуни 2007
  Машко
  Исто и кај мене нотификации нема....
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,032
  9,655
  24 Јуни 2009
  Машко
 7. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  Исто и јас, кај мене застана да работи уште кога го имав стариот телефон.
   

Сподели

Вчитување...