• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

problem so it.com.mk

Статус
Затворена за нови мислења.

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
@ajvar повели и друг пат,:D @fuUuUzZzZy не сум видел,тоа време јас бев отсутен на форумов :spienje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,059
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно