1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Problem so igra!

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Gero, 3 Февруари 2010.

 1. Gero

  Gero
  Intern

  20
  0
  4 Јуни 2009
  Igrata mi e se instalirana, ja otvoram preku DAEMON virtuelka, no koga ke ja pustam igrata, mi se uklucuva i biram se i pred da pocnam so igranje mi vika da stavam CD od igrata, a veke e mount iso fajlot. Pomagajte
   
 2. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,832
  820
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Од кога ќе направиш mount отвори го виртуелниот диск, и копирај го кракот.

  Обично освен моунтиран имиџ, потребно е + крак.
   
Слични теми
 1. Master4e
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,090
 2. vladence
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,603
 3. Goran1990
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,595
 4. npoptomov
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  569
 5. RedEvil
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  787
Вчитување...

Сподели

Вчитување...