Проблем со HDD

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Ulrezaj, 8 Мај 2017.

 1. worker_x

  worker_x
  Gaining Experience

  215
  243
  17 Март 2010
  Машко
  Не знаеше New да стегниш, или имаше проблем при инсталирањето? Пошо напиша дека зеде да преинсталираш и сега си заглавен на тоа од сликата "Windows cannot be installed....".
   
 2. Ivancho22

  Ivancho22
  Intern

  13
  2
  31 Јануари 2017
  Машко
  Средено :) Сега работи одлично :)
   
  На mihovkris му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели