1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со графичка

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Kaurex, 17 oктомври 2019.

 1. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,920
  5,828
  21 Јануари 2009
  Земи нвидиа да те види госпо
   
 2. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,072
  12,632
  23 Јануари 2008
  Манга
  Со погрешен РОМ си флешувал.
   

Сподели

Вчитување...