1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено Проблем со форумот

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од causevd, 10 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  383
  295
  4 oктомври 2011
  Машко
  Некој да знае како може да го решам овој проблем? Уште од вчера почна да ми се појавува овој проблем на форумот.
  Кога пишувам forum.it.mk ми се појавува ова
  [​IMG]
  Но при кликање на refresh, форумот се отвара.

  Потоа на десната страна каде што се рекламите ми го пишува истиот проблем.

  [​IMG]
  Доколку сакам да се префрлам да речеме на 2ра страна од било која тема или било кој под-форум ми се појавува ова. Истово се поправа со кликање на refresh, но потоа за наредната страната, да речеме 3та, пак се појавува истово и пак наново refresh.

  [​IMG]

  И доколку читам некоја тема, или пишувам приватна порака/мислење/отварам тема после некое време ми се појавува овој pop-up.

  [​IMG]
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...