• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со Football Manager 2008

  • Ја почнал/а темата
  • #1

salemicevski

Intern
13 октомври 2008
81
3
Е сега кој знае да ми каже... имам проблем со football manager 2008. се вклучува нормално и имам за читање новости 3-4 не е битно. на последното кога ке кликнам играта се исклучува скроз,а иначе до 2046 година е кариерата. е сега пред тоа истото ми се има случено и требаше да си отидам од тимот и да потпишам за друг.па ако има некој постручен да ми објасни што е работата само напред
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,736
Мислења
863,577
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно