Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со екран

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
183
77
Знае некој зошто ова често ми се случува кога ќе правам alt+f4 дур почне партија LoL, ќе ми се појави ваков скрин, се функционира у позадина, се слуша и звук и се но нема спас од сивиов елран мора рестарт.
Откако ќе направам рестарт се си е ок, освен што се пушта powershellot за внес на команди.
 

Атачменти

  • 8B80FF9C-1809-44D8-A91B-1E8F1783A564.jpeg
    8B80FF9C-1809-44D8-A91B-1E8F1783A564.jpeg
    635 KB · Прегледи: 19

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.346
14.500
Ако не се случува во друго сценарио туку само за време на LoL кога извршуваш непредвидена команда, тогаш е или до LoL или е до тебе, тоест не треба да ја прекинуваш ирата неправилно додека ги држи графичките драјвери.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.827
Мислења
969.873
Членови
35.199
Огласи
2.824
Најнов член
ivanmfs
На врв Дно