1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со e-mail на T-Home.mk

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од olikomerc, 12 Септември 2012.

 1. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,550
  3,464
  11 Декември 2008
  Машко
  Дали имате проблем со логирање на имејл @t-home.mk ?

  Не се конектира ни преку Windows Live Mail, ни на webmail.t-home.mk...
   
 2. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,988
  6,753
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Ако користиш интернет од нив, отвори https://moj.telekom.mk преку IE и ќе се појави еден нов поп ап што не се појавува на Firefox и Chrome имаат баг некој. Ќе те натера да ја смениш шифрата за конекцијата (може и истата да си ја оставиш). Пробај така.

  Исто пробај и преку http://nda.t-home.mk
   
 3. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,550
  3,464
  11 Декември 2008
  Машко
  Знам за новостите на https://moj.telekom.mk/, го средив тоа пред 10-ина дена, но синоќа имаа некој проблем.

  Од сабајле си функционира без проблем.
   

Сподели

Вчитување...