• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so Dkz Studio

  • Ја почнал/а темата
  • #1

FBI

Intern
3 септември 2008
12
0
Imam problem so Dkz Studio.Ja imav instalirano i ja otvoriv i sakase nova verzija da se simne ja simnav ja instalirav i potoa ne saksae da se ukluce.Koga ja otvaram mi pokazuva edno dijalog prozorce na koe pisuva:
El program no puede inciciar.
ES muy probale que tengas algunos controles corruptions o sean versionas antiguas.Reinstale el programa de nuevo. Napraviv reinstall na programata edno 10 pati i ne biva.POMOS!!!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,882
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно