Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со десктоп

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
Здаво на сите, дали може некој да ми помогне да ја одстранам коцкава, реинсталирав драјвер, ништо не се смени...
Мислењето е автоматски споено:

Несакаќи при вртење на мониторот сум стиснал копче, проблем никаков.
 

Атачменти

 • viber_image_2024-05-16_10-24-43-067.jpg
  viber_image_2024-05-16_10-24-43-067.jpg
  244,2 KB · Прегледи: 50
 • viber_image_2024-05-16_10-46-51-373.jpg
  viber_image_2024-05-16_10-46-51-373.jpg
  206,7 KB · Прегледи: 49
 • viber_image_2024-05-16_11-10-35-192.jpg
  viber_image_2024-05-16_11-10-35-192.jpg
  187,7 KB · Прегледи: 38
 • viber_image_2024-05-16_11-11-29-249.jpg
  viber_image_2024-05-16_11-11-29-249.jpg
  203,6 KB · Прегледи: 37
Последна промена:
И

Избришан член 42370

Гостин
Види во OSD менито ресетирај го мониторот на фабрички подесувања.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно