1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со Chrome.

Дискусија во форумот 'Останато' започната од steelseries, 11 ноември 2019.

 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  847
  532
  20 Декември 2015
  Машко
  Проблемот е што не ми се Sync пасвордите, треба да кликнам на името за да се појават, autofill не функционира, пробав со рисет на Sync и џабе пак, неможам да најдам решение.
   
 2. Astro

  Astro
  Guru

  6,651
  9,329
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Uninstall Chrome, install Firefox
   
 3. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  847
  532
  20 Декември 2015
  Машко
  Be Cool Like Astro, фала за советот, сепак сакам да останам на Chrome. :]
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. boki_mk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  837
 2. everest
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  805
 3. Borsa
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,206
 4. Daniel86
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  801
 5. shitpost101
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  586
Вчитување...

Сподели

Вчитување...