1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со Chrome

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од everest, 8 Јули 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. everest

  everest
  Intern

  277
  27
  24 Март 2009
  Веќе Неколку дена не ми се отвара форумот, пишува
  An unexpected database error occurred. Please try again later.

  Мислев дека има некој проблем со форумот. Но преку Int.Explorer сега проверив се е во ред, проблемот е кога користам Chrome. Решение????
   
 2. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,883
  1,453
  10 Август 2010
  Машко
  Исчисти колачиња и кеш.
   
  На everest му/ѝ се допаѓа ова.
 3. everest

  everest
  Intern

  277
  27
  24 Март 2009
  Исчистив, сега е ОК. Фала многу.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...