• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ПРОБЛЕМ СО ЧИТАЊЕ ПОДАТОЦИ ОД УСБ ПРЕДЛОГ ПРОГРАМЧЕ НАЧИН НА ОТЧИТУВАЊЕ И ВРАЌАЊЕ НА ПОДАТОЦИТЕ

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kloki

Intern
24 јули 2015
107
14
Здраво,ме интересира како да го решам проблемот од усб не ми ги чита податоците,но покажува дека ги има.постои ли некое програмче начин да ги прочита и да ги поправам,повратам,зачувам податоците од драјвот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,128
Мислења
838,952
Членови
29,038
Најнов член
Aspasija42
На врв Дно