• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PROBLEM so call of duty 2

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Вака, прво избриши ја сегашната верзија, исчисти ги регистрите со CCleaner и потоа повторно инсталирај го (а ако ја игра само неа, нека провери на ЦДто за постара верзија на DirectX која ја поддржува играта)
 

meki95

Intern
21 април 2009
8
0
jas imam problem so cod 2 koga ke ja vklu4am mi ko4i a imam 2 gb ram ge force 8600 i athlon 5000. Sto moze da e ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,387
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно