• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so Battlefield Vietnam!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Ja igral li nekoj battlefield vietnam??? Dali znae nekoj zasto koga ke viknam artilerija so dvogledot nisto ne se desava???
PS go downloadirav najnoviot patch i pak nisto!!!:plachko2::plachko2::plachko2:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Јас ја играв и ја завртив ама има бајаги време од тогаш и не се сеќавам за кој дел од играта зборуваш. Не е до patch-от. Нешто си пропуштил некаде во играта.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ne e do patchot.Vidi ja misijata, sigurno si propustil nesto,razgledaj po vnimatelno i ke ja izigras!!!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Abe mislam deka ne ste me razbrale kako sto treba. Ova e Battlefield Vietnam, i ovde nemas misii, tuku samo igras na odbrani stazi, nesto kako kanter!!!

PS Cela igra sum ja prevrtel i pa ne mozam da najdam!!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Sum ja prevrtel vo smisla deka sum prebaral sekade!!!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,568
Мислења
823,581
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно