1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со акаунт на ФБ

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од talamasca, 30 ноември 2009.

 1. talamasca

  talamasca
  Intern

  20
  0
  16 oктомври 2009
  Здраво на сите.... имам проблем со акаунтот на фејсбук.... Се правам како што треба, а не сака да ми уплоадира слики, да ми стави слика за профил.... Пишува дека ги има ставено, ама кога ке го отворам профилот никаде ги нема.... и горе ми пишува за account confirmation.... Јас го активирам акаунтот не знам по кој пат, одам во инбоксот на маил и кликам на линкот... ама се исто се враќа... Кога и да се логирам пак истото се прави, ме тера да ставам профил слика, ги нема сликите што претходно пишувало дека сум ги ставил..... :chudenje::chudenje:

  Кажете некое чаре за проблемот... поздраФ
   
 2. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 3. talamasca

  talamasca
  Intern

  20
  0
  16 oктомври 2009
  почна да ми ги покажува сликите.... Самото се среди :D:D
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Најверојатно проблем со кешот или колачињата.
   
Слични теми
 1. Vendetta-88
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,296
 2. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,219
 3. Mr.MaxADSL
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,343
 4. Ghost
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,832
 5. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,774
Вчитување...

Сподели

Вчитување...