• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проблем со AdSense

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
811
853
Правам еден форум на Англиски, и на него поставив Google AdSense реклами. Незнам што е работата но сегде ми се појавува ' Public Service Ads by Google'. Дали ова значи дека не го прифаќаат мојот форум :chudenje: ?

Благодарам.
 

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
Немој да се секираш многу... И мене ми правеа еднаш така наизменично се менеше... Public Service Ads by Google па вообичаените Ads ... Но ке се оправи.
 

bigmen

Intern
22 јуни 2008
65
0
www.managercenter.net
mozno e da ne moze da najda soodvetna reklama vrz osnova na tvojot tekst.
moze da zeza i podolgo, no sepak za Makedonija ima problem na sekade od naj osnovno za internet business paypal i ostanati uslugi ali mislam deka ke se sredi so dodavanje na novi tekstovi kaj sto ti se postaveni kodobite.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.218
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно