1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем од Chrome за it.mk

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Borsa, 31 Декември 2013.

 1. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  Последниве 2-3 дена никако неможам да го отварам it.com.mk нa chromе.Се ми дава гешка (види слика).Па дали некој знае како да го решам ова!!!
   

  Прикачени датотеки:

  • Untitled.png
   Untitled.png
   Големина:
   185.2 KB
   Прегледи:
   56
 2. Luidgi

  Luidgi
  On your way to fame

  807
  844
  24 Февруари 2008
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,980
  26,681
  4 Септември 2008

  Ичисти историја, колачиња, како и DNS кеш.
   
  На Borsa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  јас само на хром сум е досега не ми дала таква грешка.Но хромов секогаш ми во сандбокс на овај PC.
   
 5. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
 6. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Со постапката на @psyside?
   
 7. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  Па изгледа со тоа.Откако ичистив историја сега нема проблеми!!
   
 8. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  И мене ми се случи истото, затоа прашав. Благодарам :)
   
 9. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  531
  168
  29 Јули 2010
  Исто и кај мене не отвараше до денес , ништо немам чепкано само се оправи .
   

Сподели

Вчитување...