1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Пробем со микрофон siemens pi3540

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од Pyropwnage, 11 Јуни 2016.

 1. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  162
  34
  28 Август 2012
  Машко
  Здраво, имам siemens amili pi 3540, до нова година работеше микрофонт, утре морам да одам на пат па случајно ми текна да проверам скајп, кога гледам слика има микрофон нема...пробав повеќе опции но не успеав направив и еден формат,
  Време е за нов лаптоп?
  или има некој идеја што да пробам да направам
  -се работи за realtek hd звучна
  кога ставам слушалици нема проблем.
   
 2. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  162
  34
  28 Август 2012
  Машко
  Дополнување, се работи за windows 32bit. ultimate.
   
Слични теми
 1. sase velic
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,948
 2. AirCrack
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  832
 3. makedonce
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,244
 4. Shutter
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,047
 5. Pyropwnage
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,075
Вчитување...

Сподели

Вчитување...