1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Пробајте ја мојата нова игра на Play Store!

Дискусија во форумот 'Старт-ап сцена' започната од SaveER, 15 Јануари 2015.

 1. SaveER

  SaveER
  Intern

  1
  2
  15 Јануари 2015
  Машко
  Здраво, да овде сум поради реклама, пробајте ја мојата нова игра достапна на сите андроид уреди, еве линк https://play.google.com/store/apps/details?id=com.milapp.nightbox (Night Box)! Ако ви се допаѓа слевнете ја, оставете коментар. А наскоро следува и нова. :)
   
  На SarevD и Zimrie им се допаѓа ова.
 2. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
  Без предигра а, спам директно :) машала.
   
  kamenko, borcep и на HardCorec им се допаѓа ова.
 3. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,131
  4,560
  4 ноември 2013
  Машко
  јак е бе :D дошол за реклама... барем искрен дечко :D
   
  На dejan_str и DrMTR им се допаѓа ова.
 4. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,518
  14 Мај 2008
  Машко
  Ќе те тужи Солид Снејк за кутијава! :oh:
   
 5. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  Поради вакви глупи наслови каде го нема ни името на играта за инат нема да стиснам и отворам.

  Веќе кога сакаш да се рекламираш презентирај ја прописно играта си слики, видео клип, објаснување итн. вака чим на курташак ја фаќаш така и ние.
   
 6. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
  Veni, vidi, се посрав и си отидов. Не се замарајте со реплики, целава тема е за у ѓубре заедно со членот. :)
   
  На DrMTR и Dark HaCkeR им се допаѓа ова.
 7. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,442
  13,583
  23 Јануари 2008
  Манга
  Го пуштив видеото да видам за што станува збор...сеа го оставам десктопов да ми фаќа прашина и нема да се мрднам од телефоните и таблетите. Ќе си ја играм играва! Ептем е јака! Боље игра нема излезено до сега и не верувам дека некад ќе излезе! Закон!
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Phenomen2

  Phenomen2
  Баниран/a

  145
  71
  6 Мај 2014
  Машко
  што наваливте така... мене баш ми се допаѓа директниот пристап. без многу тупење.
  направив игра, еве ви линк видете ја.... сепак станува збор за тракаташка за телефон а не battlefield..незнам што очекувате...
  самата игра по себе е ужас патем...
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,208
  3,567
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  А зошто кутија скока и трча?
   
  SarevD, The_Man, uwemi и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Зош така требит :D
   
 11. Avid

  Avid
  Guru

  4,172
  6,215
  21 Јануари 2009
  е тоа фалеше, уште една копија на флапи брд
   
Слични теми
 1. DimitarReloaded
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,483
Вчитување...

Сподели

Вчитување...