Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Pro Gaming со Desktop Mat

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.167
5.173
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Pro Gaming со Desktop Mat - 1.400 ден.

Здраво дечки,

На продажба оди одлично зачуван Mouse Pad/Desk Mat: Glorious XXL Extended Pro Gaming (White)

Одлична изработка. Супер лизга.

Купен од Анхоч за 2.490 ден. Димензии 46x91 cm.

Се продава бидејќи е земен поголемиот модел од потреба.

Цена: 1.400 ден. Свежо опран со овие раце вредни. Доаѓа со фул пакување.

Повеќе инфо тука:


[ATTACH type="full"...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.390
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно