• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Prison Break flash игричка

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Играта има 10 нивоа од кое се' потешко и потешко...

Само напред..па да видиме..

За играње: PLAY GAME

Јас сум до 4 ниво and playing...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Пушти го телевизорот, прочитај ја пораката, притисни „е“ и после погледни под перницата... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,983
Мислења
854,189
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно