Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

принтер

12345*

Gaining Experience
14 јануари 2021
141
51
Здраво другари
Имам принтер hp deskjet 2630 и сакам да ве прашам дали знаете каде можам да го наполнам со боја во Штип и дали има можност за тоа?
 

Атачменти

  • IMG_3014.png
    IMG_3014.png
    5,6 MB · Прегледи: 13

krema

Epic
24 јуни 2009
14.627
14.308
youtu.be
Пробај во медиа принт, но јас би рекол подобро нов да си земеш оригинален или компатибилен (доколку има).
 

12345*

Gaining Experience
14 јануари 2021
141
51
Да се надоврзам имам проблем со принтерот, па ако знаете како да го решам проблемот?Принтер е од серијата 2630 и имам проблем со поврзување на интернет... сакам да го поврзам на ајфон, во wifi сетингот се поврзувам со direct hp printer, на апликацијата пишува avabile printer.. Кога ќе пратам нешто да примам пишува конектирај со интернет.. Пробав да скенирам преку апликацијата, нема проблем, но не сака да печати. Без проблем ја испечати лозинката за wifi..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.779
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно